KONST / Litografier / Färglitografi 15249434
nr 1524 9434
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Signerad, numrerad 186/200. Färglitografi, bildmått: 72x53 cm, yttermått inklusive ram: 90x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:26:36
27/2 18:07:01
150 kr
27/2 18:11:02
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd